YENİ Gelişmiş müşteri panelimiz ile siparişlerinizi internet üzerinden kontrol edebilir ve müşteri paneli üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş kadrosu ve kreatif tasarımlar ile profesyonelliğe adım atın.

z0r’u Keşfetyada blog

Neye İhtiyacın Var ?

Firmanız için en uygun çözümleri üretiyor ve hizmetlerimizi her gün geliştiriyoruz.

[stack_cards layout=”side-icon” icon=”icon-Pantone “]

Matbaa

Roland 700, GTO ve polar bıçak ile gerek baskı işlerinizi gerek ise mücellit işlerinizi en kaliteli ve en uygun şekilde yapıyoruz.

Matbaa[/stack_cards]

[stack_cards layout=”side-icon” icon=”icon-Duplicate-Window” middle=”Yeni”]

Web Tasarım

Tamamen özgün ve kendi tasarımlarımızı SEO’nun gücü ile birleştirdik. SEO uyumlu ve responsive web siteleri için inceleyin.

Web Tasarım[/stack_cards]

2014’den beri…

Ankara merkezli firmamız z0rnet dijital ve basılı reklamcılık sektörde öncü olma yolunda ilerliyor. Gerek istihdama katkısı gerek ise uygun fiyatlarla firmanız için en uygun çözümleri üretiyoruz.

Dijital ve Basılı Reklamcılık

Bilişim sektöründe web tasarımı, yazılım, seo, google adwords; basılı reklamcılık alanında promosyon ve matbaa alanında hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ↗

[stack_cards layout=”small-icon” icon=”icon-Clock-Back”]Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden planlı bir şekilde çalışıyoruz.[/stack_cards]
[stack_cards layout=”small-icon” icon=”icon-Twister”]Modern tasarımlar ile grafik çalışmalarınızı sizinle birlikte son rötuşlar ile tamamlıyoruz.[/stack_cards]
[stack_cards layout=”small-icon” icon=”icon-Line-Spacing”]Çalışmalarımıza uygulamaya geçiyor ve sonrasında sizlere destek veriyoruz.[/stack_cards]

z0rnet bünyesinde barındırdığı matbaa baskı makineleri, sunucular ve dijital basım makineleri ile tam donanımlı bir reklam ajansıdır. Hemen hemen üstlendiği her işi profesyonel olarak tek çatı altında toplamayı başarmış ve z0rnet basılı ve dijital reklamcılık şirketini kurmuştur.

[stack_post pppage=”3″ layout=”cards”]