Web Tasarım Uzmanı Güçlü Sırları

Web Tasarım Uzmanı

Birçok insan web tasarım uzmanı sitelerinin oluşturulmasının zor olduğunu düşünüyor, ancak bir site oluşturmaya gidenleri öğrenmeniz gerekiyor. Her şeyde olduğu gibi, internet sitelerini kolayca tasarlamanıza yardımcı olacak programları da bulabilirsiniz. Sitenizin çalışması için harika ipuçları için okumaya devam edin.

web tasarım uzmanıHTML5 videosu, web’de video görüntülemek için bir sonraki standart olacak şekilde ayarlanmıştır ve doğal olarak, kullanıcıların hem içeriğinizi bir HTML5 biçiminde hem de eski tarayıcıya sahip olanlar için flaş gibi başka bir biçimde aktarabilmelerini sağlayan bir yol sunmalısınız. sürümü.

Uzun metin bloklarını kırın. Büyük bir metin dalgasına sahip olmak, özellikle de görüntüleri kullanarak veya hatta farklı sayfalara ayırarak web tasarım uzmanı ayırabileceğiniz her site için gereksizdir. İzleyicilerinizi sıkmak sadece onları bırakacaktır, bu yüzden işleri olabildiğince basit ve taze tutun.

Beyaz alan, web tasarım uzmanı önemli bir parçasıdır, bu yüzden kullanmaktan korkmayın. Web tasarım uzmanı çok fazla resim veya çok fazla metinle karıştırmak ya da dikkat dağıtıcı bir arka plan kullanmak yalnızca ziyaretçilerinizi rahatsız edecektir. Beyaz alan, sayfanızın önemli öğelerini daha görünür hale getirebilir.

Sitenize mobil cihazlar üzerinden erişilebileceğini düşünüyorsanız, web tasarım uzmanı basit tutmak isteyeceksiniz. Flaş, aşırı görüntüler ve karmaşık menüler kullanılması, bir mobil platforma iyi çeviri yapmaz. Sayfanızı temiz ve basit tutun veya kullanıcılarınız için belirli bir mobil site oluşturun.

Blog

Bağlantılarınızı düzenleyin ve sitenizin bir alanına çok fazla bağlantı eklemekten kaçının. Bunu yapmak ziyaretçileri şaşırtabilir ve sitenizden ayrılabilir. Düşük-orta-önemli bağlantılara sahipseniz, birçok blogda görülen “blogroll’ları” öykün ve sayfanın sağ tarafındaki bir sütuna yapıştırın.

Navigasyon yöntemleriniz net ve bakımı kolay olmalıdır. Ziyaretçilerinizin kalma süresi, navigasyon bağlantılarınızı nasıl belirlediğinize bağlı olacaktır. Trafiği korumak ve inşa etmek için yapabileceğiniz en önemli şey, web tasarım uzmanı kolaylık sağlamasıdır.

Dilbilgisi ve yazım denetleyicinizden yararlanın. Evet, bazı hatalar web tasarım uzmanı bazı kitlelerinize geçebilir, ancak herkesi geçmeyecek. Bu yüzden, özellikle de sık sık hata yaparsanız, bazı izleyicilerinizi kaybedebilirsiniz. Sitenizde dilbilgisini ve yazımınızı düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Yeni bir web tasarım uzmanı becerisi öğrendikten sonra, bunu gerçekten iyi yapmak için tekrar tekrar pratik yapın. Bu bilginizi çimentoya yardımcı olacaktır. Öğrenmek için çok fazla zaman harcamak istemiyor ve hiçbir bilgiyi saklamıyorsunuz.

Web tasarım uzmanıaşamalarınızda ilerleme kaydettiğinizde ve çalışır durumda olan bir siteniz olduğunda, reklamlarla karıştırılmadığından emin olmak istediğinizde. İnsanlar reklamları önemsemezler, ancak sitenizde gezinmeyi zorlaştıran çok fazla şey olduğundan nefret ederler ve insanların kızmasını istemezsiniz.

Sadece web tasarım uzmanı bir google araması yapın ve web tasarım çabalarınız boyunca size yardımcı olabilecek bazı temel bilgileri öğrenin. İnternet, size iyi bir web tasarımcısı olmanız için ihtiyacınız olabilecek her şeyi öğrenmek için kullanabileceğiniz sonsuz miktarda bilgi içeriyor.

Web Tasarım

Hepimiz bir web tasarım uzmanı adresinin başında “www” harflerini görmeye alıştık. Ancak bu iyi bilinen alt alan, bir siteye erişmek için her zaman gerekli değildir. Sitenizin bu şekilde veya bu olmadan çalıştığından emin olun. Çünkü, her iki şekilde çalıştığını bilmeyen kullanıcılar tarafından çok fazla trafik kaybedebilirsiniz.

Web tasarım uzmanı veya sitelerinizin nasıl geliştiğini öğrenmek için arkadaşlarınıza ve ailenize sorun. Ne yarattığınızı, gerçekten de ziyarete geldiğinde insanlara cazip gelip gelmediğini görmek istersiniz, hiç kimsenin zevk almayacağı bir site yapmak istemezsiniz, bu sizin genel ilerlemenizi bozabilir.

Girişte belirtildiği gibi, özellikle de birlikte çalışmak için bir programınız olduğunda, web tasarımı oldukça basittir. Talimatlarını takip ederek kendi web sitenizi oluşturmayı başarabilirsiniz. Web tasarım uzmanı dünyasında yolunuzu bulmak için bu ipuçlarını kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir