Sıra Takip Analiz

Yükseliş garantili, ücretsiz sıra takibi, hata analizi ve seo danışmanlığı içeren paketlerimizi inceleyin

Standart Sıra Takip

 • 300 Anahtar Kelime
 • 3 Proje
 • 3 Aylık Sıralama Geçmişi
 • Rapor Merkezine Tam Erişim (Beyaz Etiket)
 • Web Site Analiz Aracı
 • Anahtar Kelime Önerileri

Profesyonel Sıra Takip

 • 1000 Anahtar Kelime
 • 10 Proje
 • 1 Yıllık Sıralama Geçmişi
 • Rapor Merkezine Tam Erişim (Beyaz Etiket)
 • Web Site Analiz Aracı
 • Anahtar Kelime Önerileri

Premium Sıra Takip

 • 10000 Anahtar Kelime
 • Sınırsız Proje
 • Sınırsız Sıralama Geçmişi
 • Rapor Merkezine Tam Erişim (Beyaz Etiket)
 • Web Site Analiz Aracı
 • Anahtar Kelime Önerileri
 • Anahtar kelime önerileri
  Sektörünüzle alakalı anahtar kelimeler bulmanıza yardım edeceğiz.
 • Sıralama geçmişi
  Anahtar kelime sıralamalarınızı zamana göre listeleyin ve analiz edin.
 • Anahtar kelime sıralamaları
  Projelerinizi günlük olarak arama motorlarında kaçıncı sıra takip edin.
 • Marka izleme
  Bu analitik bilgiler popülerlik düzeyinizi gösterir ve profesyonel bir işbirliği politikası geliştirmenizi sağlar.
 • Web Sitesi Analiz Aracı
  Web sitenizin web sitesi geliştirme ve SEO sektörünün gereksinimleri ile uyumlu olup olmadığını kapsamlı analizlerle takip edin.

Sıra Takip Analiz

Sıra takip analiz, işletme ile ilgili bir web sitesinin sahibi olarak, arama motoru optimizasyonunun belki de herhangi bir internet pazarlaması girişiminin en önemli yönü olduğunun farkında olabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu ile, web siteniz potansiyel müşteriler tarafından daha görünür hale gelir, bu da sizin için daha fazla kazanç sağlar.

Google hızla dünyanın en popüler arama motoru haline geldi. İnsanların şirketinizle ilgili bilgileri Google üzerinden bulabilmelerini sağlamak çok önemlidir. Birisi Google’ı kullanarak şirketinizi arar ve konuyla ilgili bilgi bulamazsa, şirketinizin var olmadığını var sayar.

Anahtar kelimelerin söz konusu bağlantıların başlığında olmasını sağlayın. Bu ağ bağlantılarının içeriğiniz ile ilgili olduğundan emin olun, aksi takdirde muhtemelen size karşı çalışabilirler. Geri bağlantıların (backlink) kullanılması, çeşitli alanlardan trafik çekmek için harika bir yoldur.

Seo hakkında bilgi edinmeye başladığınızda, çerçeveler gibi terimlerle karşılaşırsınız. Çerçeveler siteniz için çekici bir özellik olabilir, ancak sitenizin çok yavaş yüklenmesine neden olur sayfalarınızı taramak için fazladan çalışmak zorunda kalmasına neden olur. Sitenizde çerçeveler varsa, “çerçevesiz” içerik sunan birkaç sayfanız da olduğundan emin olun.

İnternet pazarlaması için harika içerikler yazın. Eğer kalite oradaysa, sonuçların mutlaka takip edildiğinden emin olun. Bir kişiye sitenizi tekrar ziyaret etmek için bir neden vermek zorundasınız ve geri gelmeye devam ettikçe İnternet gelirleriniz de artacaktır. Bu kişilerin sitenizi başkalarıyla paylaşmaya başlayacağını da göreceksiniz.

Bir arama motoru optimizasyonu kampanyasına başlamadan önce, web sitesi sahiplerinin, önceden web site trafiği izlemek için ihtiyaç duydukları analitik araçlara sahip olmaları gerekir. Trafik, web yöneticilerinin Seo çabalarının başarısını ölçmek için kullandıkları ölçüttür. Onların analitik süreçlerinin Seo’ya başlamadan önce yerinde olması gerekir, böylece karşılaştırma için temelleri vardır.

Ne pahasına olursa olsun 404 hatalarından kaçınmalısınız. Bir kullanıcı, artık mevcut olmayan veya hiçbir zaman bulunmayan bir sayfayı ziyaret etmeye çalıştığında bir 404 hatası oluşur.

Sıra takip analiz

Sayfaları yeni bağlantılarla güncellerken, bir 301 yönlendirmesi kullandığınızdan emin olun. Yönlendirme, eskiye geldiğinde kullanıcıyı otomatik olarak yeni linke götürür.

Daha göze çarpan bir site oluşturma çabalarınızı başlattığınız andan itibaren, web analitik yazılımına sahip olmanız gerekecektir. Bu tür bir yazılımınız varsa, yaptığınız şeylerin sitenizin daha fazla trafik almasına neden olduğunu söyleyebilirsiniz.

Bir alan adı seçerken ve maksimum arama motoruna maruz kalmayı hedeflerken, açıkça izniniz olmadıkça, ticari markalı bir ürün adını kullanma yönündeki herhangi bir cazibeye karşı koyun. Tescilli bir ticari marka popüler bir arama terimi olabilir ve kullanılması, trafiğinizi artırabilir, ancak faydaları kesinlikle kullanarak, kendiniz maruz kalabileceğiniz büyük yasal sorunlara değmez.

İşletmenizi ve ürününüzü kısaca anlatan bir kelime varsa, bu, büyük harf kullanmak istediğiniz anahtar kelimedir.
Bu bağlamda, bir seo uzmanını işe almakta iyi hizmet alacaksınız. Gerçekten nitelikli bir seo profesyoneli arama motoru optimizasyonunun seo mekaniğini anlar. Örneğin, bir seo uzmanı, web sitenizin içeriğinde hangi anahtar kelimelerin bulunması gerektiğini bilir; bu da iş web sitenizin, İnternet tabanlı bir arama motoru tarafından sağlanan arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Bunu sıra takip analiz sistemimiz ile profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Başka bir deyişle, daha genel terimler kullanarak, bir seo uzmanı, ticaretin sözde numaralarını anlar. Arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını artırarak, web sitenizin iş girişimlerine gelen trafiği artıracak genel bir SEO programı geliştirmeniz için sizinle birlikte çalışabilir.

Bir seo uzmanının hizmetlerini kullanmak ya da meşgul etmek açıkça paraya mal olsa da, kesinlikle işinizin geleceği için bir yatırım olacaktır. Saygın ve nitelikli bir seo profesyonelinin çabaları, web sitenize gelen trafiği artıracak, web sitenizden elde ettiğiniz geliri artıracak ve sonuçta işletme kuruluşunuzun şimdi ve gelecekteki kazançlarını artıracaktır.

Bu bilgileri, özellikle arama motorları tarafından yönlendirilen ziyaretçileri çekmek ve bilgilendirmek için tasarlanmış kapsamlı bir web sitesi geliştirmek için kullanın. ”

Anahtar kelime takip

URL’nizi daha arama motoru dostu, açık, okunması kolay kelimelerle adlandırın. URL’nizi, sitenize trafik çekmenize yardımcı olacak kolay anlaşılır ve akılda kalıcı olmalıdır, bu da sonuçta arama motorlarında sizi daha üst sıralarda tutacaktır. URL’nizin, izleyicileri size yönlendirecek kadar çekici olacak bir şey olmasını istiyorsunuz.

Online olarak kullanılabilen birçok anahtar kelime takip sistemimiz vardır, bu nedenle bunlardan yararlanın. İnsanların web sitenize veya rakiplerinize erişmek için kullandıkları en iyi anahtar kelimeleri bilmek, trafiği istediğiniz gibi kullanmanın anahtarıdır.

Sayfanızın başlığı çok ilginçse, anahtar kelimenizi içermiyorsa, derecelendirmelerinize yardımcı olmaz. Konusunu arama motoru botlarına ve insanlarına netleştirmek için sayfanızın başlığında bir kez anahtar kelimenizi belirttiğinizden emin olun. Ayrıca, anahtar kelimenizi sayfanın meta açıklamasında kullanmayı unutmayın. Günlük olarak yükselişte olan kelimelerinizi sıra takip analiz sistemimiz olarak anlık takip edebilirsiniz.

Bir arama motoru sonuç sayfasında düşük sayfa sıralamasına sahip bir sitenin daha yüksek sıralamaya sahip bir siteden daha yüksek olması oldukça olasıdır. Önemli olan, sayfanın içeriği, anahtar kelimeleri, gelen ve giden bağlantıları ve uygun seo’dur.

sıra takip analizYararlı bir arama motoru optimizasyonu ipucu, sitenizdeki tüm sayfalar için benzersiz meta açıklamalarına sahip olmaktır. Ek olarak, harekete geçirme ifadesiyle de ifadeleriniz olmalıdır, çünkü bu, birçok farklı arama motorunda başlık altında görülmektedir. Bu stratejiler sitenize daha fazla insanı çekecek.

Arama motoru optimizasyonu çok ilgili ve devam eden bir süreçtir, ancak herhangi bir işletme web sitesi için internet pazarında başarılı olmak için gereken trafiği elde etmek için esastır. İhtiyacınız olan trafiği almaya başlayabilmeniz için bu arama motoru optimizasyon ipuçlarını web sitenize uyguladığınızdan emin olun.