Promosyon

Geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat garantisi

Neden z0r.net

Ücretsiz grafik tasarım ve uygun fiyatlarla baskı hizmeti

Geniş Makina
Parkuru

Uygun Ürün
Seçimi

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

promosyon ürünleri

Promosyon
Ürünleri

Promosyon ürünleri ile firmanızın müşterilerine karşı daima akılda kalıcı olun. Bir firma için en önemlisi müşterilerinde kalıcılık sağlamak ve aynı zamanda onlar için ulaşılabilir olmak. Markalaşmanın ilk adımı olarak ulaşılır olun, akılda kalın.

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri: Eğer Bir işveren iseniz, müşterilerinizi tatmin etmek adına ufak tefek hediyeler verebilirsiniz. Bu verdiğiniz hediyelere promosyon denir. Hediye ne kadar kaliteli ve etkisi yüksek olursa sizin için amacınıza o kadar yaklaştığınızın göstergesidir. Türkiye çapında müşterisi bulunan herkese promosyon hizmetleri veren birçok firma mutluluk duymaktadır. Eğer müşterilerinizi etkilemek istiyorsanız ufak tefek promosyonlar vererek onları memnun edebilirsiniz. Bu müşteriyi size sadık kılacaktır. Promosyon ürünleri seçerken firmanızla alakalı seçmeye özen gösterin. Örnek verecek olursak bir web şirketiniz var burada gidip de temizlik malzemesi hediye etmeniz biraz garip olabilir onun yerine promosyon ajandapromosyon saat, promosyon bardak veya promosyon kalem tarzı bir hediye verirseniz şahsi görüşüme göre daha etkileyici olacaktır.

Bu insanı mutlu eden bir duygudur, aynı şekilde bir hediye verseniz? Biraz empati kurunca mutlu olacağını ve size sadık kalacağını tahmin etmek hiçte zor değil. Eğer promosyon ürünü sipariş etmeye karar verdiyseniz Google’ye promosyon ürünleri yazarsanız birçok ürün karşınıza çıkacaktır. Bunlardan sizin için uygun olanını seçip üstüne kendi firmanızın logosunu bastırırsanız vereceğiniz müşterileriniz her o hediyeyi kullandığı zaman sizi hatırlayacaktır.

Promosyon ürünleri

Tabi t-shirt tarzında bir hediye olunca üstünde logonuz vs bulunursa hediyeyi vermeseniz daha iyi. Çünkü ben dâhil birçok insan reklamlı t-shirt giymekten nefret eder. Sevmez yani bu dediğimi empati kurarsanız sizlerde anlayacaksınız.

promosyon ürünleriPromosyon ürün diyince aklınıza direk bardak, şapka tarzı ürünler gelebilir. Bugün gördüğüm bir promosyon ürünü kağıttan olmasına şaşırdım. Kağıt ürünün üzerinde ramazan ile alakalı yazılar imsak vakti gibisinden yazılarının ortasında dükkanın bilgileri ve ismi bulunuyor. Bu dükkân site içerisinde bulunuyor. Dükkan sahibi bu ürünü siteye dağıtsa veya siteye gelen müşterilerine baya bir etkisi olur. 100 Kişiye dağıttığını varsayalım 20 kişinin bir şey ihtiyacı olsa dükkanı arasa yani 1 ayda 200 kez aransa promosyon ürünü doğru atışla işe yaramış demektir. En iyi promosyon ürünü kampanyası bu şekilde yapılıp doğru kitle seçilip verilen üründür. Bu şekilde geri dönüşlerde yüksek olacaktır.