Matbaa

Geniş makina parkuru ve uygun fiyatlarla, grafik tasarım ücretsiz!

Neden z0r.net

Ücretsiz grafik tasarım ve uygun fiyatlarla baskı hizmeti

Geniş Makina
Parkuru

Ücretsiz Grafik
Tasarım

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

En İyi
Baskı Kalitesi

Türkiye ve Avrupa geneli uygun fiyatlar ve lojistik ile 2006'dan beri hizmet veriyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz için grafik tasarım gibi karmaşık bir işle boğmuyor ve çoğu çalışmalarınızı tamamen ücretsiz şekilde kreatif ekibimizle birlikte yapıyoruz. Eğer markalaşmak için bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçin.

Matbaa

Bu, sizin sağladığınız bir anahtar kelime. Matbaa, z0r.net olarak uzun süredir başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de matbaacılık hizmetleri veren bir kuruluştur. Ürünlerinde kullandığı kaliteli materyaller sayesinde sadece Ankara içerisinde değil, yurdun dört bir yanından siparişler almaktadır. Alınan siparişler en kısa süre içerisinde hazırlanır ve hazırlanan siparişler, sipariş veren kişinin talep ettiği adrese kargolanır. Ayrıca Ankara içerisinde bulunan müşterilerimize kargo daha kısa bir sürede teslim edilir.Matba’da işlem uyguladığımız ürünler, bir kurum için gerekli olabilecek her türlü üründen ibarettir. Dolayısıyla iş yerinize gereken her türlü materyali, sitemiz aracılığıyla temin edebilirsiniz. Ödeme işlemini gerçekleştirirken sizlere kolaylık olması için çeşitli kredi kartlarına çeşitli taksit imkanları sunuyoruz. Siz de kredi kartınız ile ödeme işlemini tamamlayarak, çok daha avantajlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir firmanın kurumsal ürünleri, o firmanın kalitesini ve işlerine gösterdiği özeni anlatan en önemli unsurlardan birisidir. Her firma, kendi firmasının ismine ve logosuna has olarak ürün hazırlatıp iş yerlerinde bu ürünlerin kullanılmasına özen gösterir. Bu yöntem, aynı şekilde firmanın yapabileceği en etkili reklam türlerinden birisidir.

Matbaacılık işlemlerimiz sayesinde, kısa bir süre içerisinde kurumunuza ait yüzlerce farklı tasarıma sahip ürünü temin edebilirsiniz. Defter, ajanda, kartvizit dergi ve birçok farklı ürün için sipariş kabul ediyoruz. Ürünlerinizin tasarımının nasıl olacağı da tamamıyla size kalmış. Ürünlerinizi tasarlamak için, hiçbir teknik bilgiye sahip olmak zorunda değilsiniz. Sistemimize dahil olan tasarlama sistemi sayesinde kendinize en uygun olan ürünleri oluşturabilirsiniz.

Matbaa firmaları

Sizlere en uygun hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kuruluşumuz, yıllardır çeşitli ürünlerde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu süre zarfında binlerce farklı müşteri ile çalıştık ve çalıştığımız müşterilerin tamamında olumlu referans düşünceleri bıraktık. Bizimle önceden çalışmış olan müşterilerimiz, yeni işlerinde de ilk olarak bizim kapımızı çaldılar. Buyrun, en uygun fiyatlar ile sizlere de bu hizmeti verelim.

Birçok farklı ürün için sipariş alımlarımız mevcuttur. Genellikle ürünleriniz, sipariş adedinize ve sipariş verdiğiniz ürüne göre 2 gün ile 1 hafta arasında hazırlanır. Bu süre içerisinde, tamamıyla teknolojik yöntemler kullanılarak çoğaltılır. Çoğaltılma aşamasından sonra, bulunduğunuz şehre göre kargo firmasına teslim edilir ve kısa bir süre içerisinde siparişleriniz elinize ulaşır.

matbaaOnline matbaa işlemleri ile kartvizit tasarım, kartvizit örnekleri, el ilanı, broşür ve broşür örnekleri‘ni inceleyebilirsiniz. Z0r.net olarak kartvizit fiyatları, broşür fiyatları, el ilanı fiyatları ve katalog baskı fiyatları vb en uygun fiyatlar ile z0r.net adresinde.