81 ilde tüm işleriniz uygun fiyatlarla!

0312 440 2 441

Hemen Arayıp Sipariş Verebilirsiniz

Türkiye’de ki müşterilerimize özel peşin fiyatına 9 ay taksit opsiyonu aktif hale getirilmiştir. Siparişiniz ardından sisteme kayıt olmanız yeterlidir. Sonrasında ilgili faturanız hesabınıza eklenerek kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Baskı Hizmetlerimiz

fatura baski 1 - Matbaa
Fatura Baskı
Matbuu evraklarınızı güvenle bastırın

kartvizit baski - Matbaa
Kartvizit Baskı
PVC ve özel kartvizitler

defter baski - Matbaa
Defter Baskı
Spiralli ve spiralsiz defter seçenekleri

brosur baski - Matbaa
Broşür Baskı
Uygun fiyatlarla broşür baskı

Diğer Baskılar

Listede olmayan baskı işleriniz için arayın. (Liste sürekli güncelleniyor)
davetiye baski - Matbaa
Davetiye Baskı
Özel günleriniz için en özel kartlar

sertifika baski - Matbaa
Sertifika Baskı
Başarı belgeleri uygun fiyatlarla

sticker baski - Matbaa
Sticker Baskı
Size özel dijital ve ofset baskılar

zarf baski - Matbaa
Zarf Baskı
Firmanızın kurumsalı için gerekli

matbaa baski 1 1024x683 - Matbaa
2014’den beri sizlere en kaliteli ve en uygun matbaa fiyatlarını sunuyoruz

Matbaa

Son Teknoloji Baskı Makinaları

Roland 700, GTO ve Polar bıçak ile 70*100 baskı yapabiliyor ve atölyemizde kendi mücellit işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden sizlere mümkün olan ne uygun fiyatları sunuyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Tüm matbaa baskı işleriniz için güvenle z0rnet’i tercih edebilirsiniz.

Baskı Çeşitleri

Tüm matbaa baskı işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Yukarıda ki listede bulunmayan matbaa işlerinizi bize iletebilirsiniz. Listemizi sürekli güncelliyoruz ancak çok fazla ürün çeşidi olduğu için şimdilik en çok tercih edilen matbaa ürünlerini yukarıda belirttik.

Çalışma Şekli

Ücretsiz Grafik Tasarım

Logo ve katalog tasarımları hariç şablon tasarımlarımız ile vakit kaybetmeden tamamen ücretsiz olarak tasarımlarınızı seçebilirsiniz. Logo ve katalog tasarımları tamamen kişiye özel ve el çizimleri gerektirdiği için kreatif ekibimiz tarafından günlere yayılarak çalışılarak tarafınıza gerek PDF gerek ise özel corel veya illustrator çizimleri iletilmektedir.

Kurumsal Kimlik

Eğer hazır bir kurumsal kimlik çalışması yok ise sakın üzülmeyin. Ekibimiz isterseniz özel isterseniz hazır şablon kurumsal kimlik çalışmaları ile sizlere destek veriyor. Bu sayede kurumsallaşma yolunda sizlere yardımcı oluyor ve müşteri portföyünüzü daha iyi kullanmanızı sağlıyoruz.

ucretsiz grafik tasarim 1024x683 - Matbaa
Grafik tasarım ve kişiye özel kurumsal kimlik çalışmalarımız ile bir adım önde olun. İlgili referanslar ve hazır şablon tasarımlarımızı kopyalanma riski gereği web sayfamızda paylaşmamaktayız. Bu yüzden bizlerle mail olarak iletişim kurarsanız ekibimiz size özel tasarımları iletecek ve referans listesini paylaşacaktır.

2014’den beri güvenle maliye anlaşmalı matbaa olarak hizmet veren firmamız kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunmayı ilke edinmiştir. En büyük referansımız ise yine sizsiniz. Online teklif al formunu doldurabilir veya bizimle telefon üzerinden iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz.