Kurumsal E-Mail

Tüm işletmeler için tasarlanmış özel e-mail çözümleri

İşletme E-Mail

 • 1 Kullanıcı
 • 5 GB Depolama
 • Özel Etiketli
 • OX APP SUİTE İnşaası
 • Sosyal Ağ Entegrasyonu

Kurumsal E-Posta

 • 1 Kullanıcı
 • 30 GB Depolama
 • 360 Özel Etiketli
 • OX APP SUİTE İnşaası
 • Sosyal Ağ Entegrasyonu

G Suite Google

 • 1 Kullanıcı
 • 30 GB Depolama
 • Google Güvenirliliği
 • Chat, Bulut Depolama
 • Verimlilik Uygulamaları

Yüksek Performans

Yüksek teknolojili Intel XEON E5 sunucularda farkı sizde hissedeceksiniz.

En İyi
Fiyat

SPAM Derdine
SON

Sosyal Ağ
Entegrasyonu

7/24
Destek

Bol Miktarda
Depolama

NetApp's FAS3240, 99.999% çalışma süresi ile paylaşımlı bir depolama aygıtı şeklinde oluşturulan tüm yeni kurumsal derecedeki tekliflerimizde şimdi gözden geçirin. Depolama mimarimiz, verinizin her zaman güvende ve uygun durumda olduğundan emin olmanızı sağlar.

Yardımcı
Uygulamalar

Sezgisel paylaşımlı Takvimleme, Adres Defteri, Dosyalar ve Görevler sadece tek bir anlama gelir - daha fazla işin yapılması. Daha kolay, daha iyi & daha hızlı! Bu, müşterilerinizin web üzerinden yürüttükleri işletmelerini bir araya getirmeleri için mükemmel bir yol.

Kurumsal E-Mail

Kurumsal e-mail, gelişen dünyada markalaşmak, kurumsallaşmak, prestij kazanmak ve markaların ve şirketlerin ilk tercihleri arasında bulunur. Potansiyel müşterileriniz sizlere güvenebilmesi ve kurumsal gözükebilmek için gerekli. Kurumsal e mail, herhangi bir web sitesinde son derece seçkin olmanıza yardımcı olacak harika bir araç olabilir. Web sitenizdeki pazar ve pazarları gibi benzer bir kalite elde edersiniz.

E-postaları atan iletilerin uygun gelen kutularına gitmesini istiyorsanız, gönderdiğiniz kişileri hedefleyin. Çekirdek bir hayran kitlesi veya takipçiniz varsa, arkadaşlarınızı belirtmeleri için indirim veya promosyonlar sağlayın. Malınızı ve hizmetlerinizi merak eden herkesin benzer ilgi alanlarına sahip olanları dikkat çekmektedir, bu da demek oluyor ki, listenizi organik olarak mevcut sosyal ilişkiler yoluyla büyütecektir.

Okuyucularınızın içeriğinizin düzenini seçmesine izin verin. Resim ve grafik içeren herhangi bir mesaj muhtemelen yazılım sistemi filtreleri tarafından yutulur ve insan gözüyle görülmez. Web sitenize bir bağlantı ile birlikte temel metin veya zengin metin biçimini ve bu nedenle isteyenler için.

Alıcıların abonelikten çıkmalarını basit bir şekilde oluşturursanız, e-posta kampanyanız daha kolaydır. Bu açıklanamayabilir gibi görünebilir, ancak bireyler sanki markanın üstündeymiş gibi hissettirirseniz size çok fazla güvenme eğiliminde olabilirler. Abonelikten çıkma bağlantısını, basit bir şekilde fark edebilmeleri için düz bir yere gönderin.

Kurumsal e-mail

E-posta kampanyanızdan en basit sonuçları elde etmek için, göndermeden önce mesajlarınıza tamamen bir göz atın. sadece hızlı bir mesaj almayın ve abonenizde sert bir şekilde ilk inancınız üzerine eğildi. Herkes için doğru şekilde göstereceğinden emin olmak için çok sayıda e-posta programında ve farklı platformlarda tamamen farklı ön izleme yapın.

kurumsal e-mailFotoğrafları e-posta bültenlerinde kullanıyorsanız, metni fotoğrafların uygunluğuna yerleştirin. Analiz, müşterilerin, resmin solunda yer alan bağlantıyı veya düğmeyi, sayfada başka bir yere yerleştirilenden çok daha fazla göründüğünü gösteriyor.

Kişilerin listenizden aboneliğinizi iptal etmesini kolaylaştırın. Müşterilerinizin ilgisini kaybetmelerini ve ayrılmalarını istemiyorsanız, bu durum tersine etkili olabilir.

Zaman geçtikçe abonelerinizin çoğu ve e-postalarınızı bir akıllı telefon gibi bir mobil cihaz üzerinden görüntülüyor. Mobil cihazların çözünürlükleri daha düşüktür, bu nedenle mobil cihazlara uygun postalar gönderin. Kendinizi bu küçük ekranların kısıtlamaları konusunda eğitin ve bu tür cihazlarda okunabilirlik için e-postalarınıza bakın.

Müşterilerinize birçok farklı promosyon portalını teşvik etmek için kurumsal e-mail adreslerini kullanın. Örneğin, her zaman e-postaların ne tartıştığıyla ilgili olarak çok fazla şey söylenmesi için okuyucular önerilebilir. Her e-postayı iletişim bilgileriniz ve internet adresinizle birlikte bitirin, Facebook “Beğen” düğmeleriyle özel promosyonlar paylaşmalarını ya da değiştirilecek ürünü kullanmak için en iyi olduğunu gösteren bir videoya yönlendirin.

Kurumsal mail tabanınızı yüksek tutmak için iyi bir müşteriyi yabancılaştırmak istemezsiniz. Bu nedenle, aboneliği iptal ettiğiniz için okuyuculara her zaman basit ve açık bir şekilde teklif vermelisiniz. abonelikten çıkma isteklerine bir teselli vermek için, okuyucuyu neden abonelikten çıkmaları gerektiğini ve gelecekteki okuyucular için uzmanlığı geliştirmek için bu bilgiyi kullanmaları gerektiğini sürekli olarak artırın.

Sahip olduğunuz her e-posta adresinin geçerli olduğundan emin olun. geçersiz adresler nedeniyle geri dönen mesaj yığınları aldığınızda, adresleri takip etmeye ve çok sayıda e-postaya neden olmaya korkmamalısınız. Bu genellikle zamanınızın büyük bir israfıdır.