Kullanım Sözleşmesi 1- Taraflar 1.1: Bu mukavele hizmetler kısmında belirtilen hizmetleri(Hizmetler olarak anılacaktır) imkanı sunan z0rnet (z0r.net) ile Yepyeni alıcı kaydı kısmında belirtilen detaylarıyla belirtilen kişi/kurum (Alıcı olarak anılacaktır) aralarında z0rnet’e ilişkin durumda olan https://z0r.net internet adresinde (ve aşağı sitelerinde) çalışma gösteren web sitesinin (Site olarak anılacaktır) tüketimi ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imzasını altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2- Konusu
2.1: İş bu mukavele alıcı aracılığıyla site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda inşa etmeye ve yapmamaya desturu durumda olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri gereğince alacağı hizmetler karşılığında z0rnet’e ödeyeceği fiyatları düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem izahları aşağıdaki gibidir.

2.2: Azalık bilgileri alıcı aracılığıyla fert olunma esnasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler inşa edilmiş durumda olan işlemlerde baz alınacağından alıcı ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve gerçek girdiği varsayılmaktadır.

3- Sorumluluklar
3.1: z0rnet, müşterinin isteği üst kısmına sipariş olarak ilettiği hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajıyla z0rnet alakalı fiyatı tahsil ettiğini kabul edip mevzu bahis siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir.

3.2: Tediye şekli, kdv farkları sipariş esnasında çıkartılacak toplamında miktar ile belirtilerek müşterinin maaş veya senelik tediye tercihlerine yönelik ödemesi gereken durumda olan ücretler z0rnet aracılığıyla bildirilecektir.

3.3: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra z0rnet, alıcı siparişi detayında bulunan faaliyete ilişkili olarak kontrol panel, ftp, sql ve e-mail kullanıcı isimleri ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek kayıp ve ziyandan alıcı sorumlulukları durumda olan olacaktır.