Ucuz Hosting
4,90
/ aylık
1 Alan Adı
3 GB SSD
Limitsiz Alt Özellikler
Ücretsiz SSL
Detayları incele
Bireysel Hosting
7,90
/ aylık
3 Alan Adı
5 GB SSD
Limitsiz Alt Özellikler
Ücretsiz SSL
Detayları incele
Kurumsal Hosting
11,90
/ aylık
10 Alan Adı
Limitsiz Web Alanı
Limitsiz Alt Özellikler
Ücretsiz SSL
Detayları incele

HIZLI WEB SİTELERİ

Varnish cache yazılımı ile hantal çalışan sitelerden kurtulun ve ışık hızına ulaşın!

YAZILIMLAR

Wordpress, Woocommerce ve daha bir çok uygulamayı sorunsuz ve hızlı çalıştırın.

SINIRSIZ ALT ÖZELLİK

Tamamen sınırsız e-posta, subdomain, MYSQL, trafik ile özgürlüğü keşfedin!

VİRÜS KORUMASI

Clam AV ile sunucularımız tam güvenlikli bir alt yapı sunuyor.

ÜCRETSİZ SSL

Tüm paketlerimizde yenileme ücreti olmadan ömür boyu ücretsiz SSL!

YEDEKLEME

Her hafta başında sunucu, otomatik olarak yedek sunucuya aktarılır.

Hosting paketleri yetersiz mi ?

Eğer projeniz için daha büyük alan ve daha çok özgürlük istiyorsanız birde uygun fiyatlarla cloud sunucularımıza göz atın.

Wordpress Hosting

WordPress yazılımların ağır CPU yükünü dert etmeyin. Sitenizi ekibimiz optimize ederek en iyi sonuç almanızı sağlıyor.

Wordpress Hosting

0 %

%99 uptime garantisi ile limitsiz özelliklerimiz sayesinde limitiniz dolduğu için kapatılan web site derdinden kurtulun.

0 x

Özel optimize ayarları ve Intel XEON E5 sunucunun 256GB RAM hızından faydalanın ve siteleriniz 15 kat daha hızlı çalışsın.

0 +

Satış öncesi ve satış sonrası ekibimizle hizmet verdiğimiz 1000'den fazla müşterimize bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Sunucu Kiralama

Özel projeleriniz ve yüksek trafikli siteleriniz için en iyi fiyat garantili sunucu kiralayın ve özgürlüğün tadını çıkarın.

Sunucu Kiralama

Veri Barındırma

Hosting ile birlikte iş ücretlerinizi akıllıca kullandığınızda, yalnızca iş gereksinimlerinizi değil, kişisel ihtiyaçlarınızı da karşılayan hosting hizmetleri seçmeniz gerekir. Çoğunlukla ödediğiniz hizmetler, bu İnternet barındırma hizmetleriyle iş yapmak sırasında her ay ikinci bir düşünce vermek zorunda olmadığınız hizmetlerdir.

Web hosting hizmetlerinin herhangi bir ay boyunca yaşadığı aksama süresi konusunda endişelenmeniz gerekiyorsa, o zaman güvenebileceğiniz İnternet barındırma hizmetlerini seçerek harcadığınız para için en iyi teklifi alamazsınız. Bu web barındırma hizmetleri şirketleri, müşterilerinizin, sunucularının gündüz veya gecenin herhangi bir saatinde sahip oldukları aksama sürelerini asla gerçekleştirmemeleri için gereken hükümlere sahip olmalıdır.

Hosting

İnternet barındırma hizmetleri şirketlerini seçmeye devam ederken, her web barındırma hizmeti şirketinin her zaman yürürlükte olacağı hükümler, onlarla çevrimiçi ticari işlemler yaparken, dikkate alınmalıdır. Eğer web barındırma hizmetleri şirketi jeneratörleri yedeklerse, yerine getirilen hükümlerinden biri, fırtınalar geldiğinde sunucularının hiçbir zaman durmayacağı ve web barındırma hizmetleri şirketleri binalarında elektrik kesintilerine neden olacağı anlamına gelir.

Bir hosting hizmetleri şirketinin deneyimlediği kesinti, sizin için kaybedilen gelirlere çevrilebilir ve sizin ve müşterileriniz için “Satış Yok” zamanı olarak düşünülmelidir. Alışveriş ihtiyaçları için size güvenen müşteriler, güvenemediğiniz bir şirketten Internet barındırma hizmetleri seçerken yaptığınız hata nedeniyle de zarar görüyor.

Siteniz erişim için uygun olmadığında, domino etkisi oluşmaya başlar. Yalnızca web barındırma hizmetleri şirketlerinin veritabanlarında çevrimiçi olarak depolanan dosyalara ve iş bilgilerine erişiminizi kaybetmekle kalmayıp, şirketinizin internet’te sahip olduğu çevrimiçi olmama durumunu da kaybetmek, müşterilerinizin Internet seçiminde kötü bir karar verdiklerini düşünmelerini sağlayabilir. sizinle iş yapmak dahil, barındırma hizmetleri.

Süper Hızlı Sunucular

hosting veri barındırmaHosting hizmetleri seçerken, iş çıkarlarınızı korumak için, sıfır aksama süresi vaat eden politikalar için web barındırma hizmetleri hükümlerini ve size türünün harika bir görüntüsünü yansıtmak için web mastering araçlarını sağlayabilecek web barındırma hizmetlerini göz önünde bulundurun. sundukları web siteleri.

Web siteniz kötü planlanmışsa ve düşük fiyatlı bir görüntü yansıtıyorsa, insanların sanal mağazanızda alışveriş yapmalarını sağlamak zor olacaktır. Web mastering araçları olmadan, şirketinizi pazarlamanın hiçbir yolu olmaz. İnternet barındırma hizmetlerini seçerken, herhangi bir tür iş pazarlama hizmeti sunabileceklerini kontrol edin.

Hosting hizmetleriniz en son teknolojilere sahipse, potansiyel müşterileriniz vitrinize eriştiğinde web sitesi sunum önizlemenizin kalitesi kesinlikle çarpıcı olacaktır. Olumlu yorumları ve devam eden işleri, herkesin gereksinimlerini karşılayacak İnternet barındırma hizmetlerinin seçiminde yapılan çalışmaların doğrudan bir yansıması olacaktır. Müşteriler, günümüz işletmelerinin ve tüketicilerin ihtiyaçları ile temas halinde olan bir şirketle iş yaptıklarını görüyorlarsa, ağızdan reklam teknikleri hakkında tüm arkadaşlarına bir öneri ileteceklerdir.