Arşiv

Bursa Matbaa

Bursa matbaa olarak matbaa, reklam ve tanıtım ürünlerinde kaliteye en uygun fiyatlar ile sahip olun. Matbaa bursa tüm matbaa işleri için z0r.net. Tüm matbaa işlerini ve hizmetleri uygun ve kalifiye olarak alabilirsiniz. Kendi firmanızın ve markanızın tanıtımı ve reklamı için matbaa ve promosyon kategorimizi ziyaret edin. Baskı ve basım işleri herkese özel her sektör için özel ürünleriyle sizin karşınızda. Zarftan takvime birçok ürünün basımını z0r.net olarak üstlenmekteyiz. Üstelik bu sayede uygun fiyatlara hem reklamınızı yaparken hemde marka bilinirliğini artırmış olacaksınız. Kısa vadede yapılacak reklam ve tanıtımların en bilindik ve en basit yolu. Sektörüne uygun yüzlerce basımdan birini seçerek kendi firmanızın logosu ya da ismi ile beraber bastırıp bütün müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Sadece müşteriye değil Bursa`da olan halka dağıtıp firmanızın kısa bir müddet için de ün kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Matbaa işleri eski çağlara dayanmaktadır. Orta çağlar da dahi var olduğunu göstermiştir. Teknolojinin olmadığı dönemler kişileri ve kurumları bilinçlendirmek ve tanıtım yapmak için kağıda yazılı veya resmedilerek kullanılmıştır. Bu yüzden matbaa her vakit gerekli olacaktır. Bursa matbaaları olarak sizler için matbaa işine ilk öncesinde tasarımla başlarız. Sürekli tasarımdan bahsediyoruz lakin reklam ve tanıtımın olmazsa olmazıdır tasarım. Düzgün tasarlanmamış projede yüzlerce kağıt çöp olabilir. Sadece yanlış tasarım değil üzerinde doğru çalışma yapılmamış projelerde heba olacaktır. Bu yüzden planı ve projeyi özveriyle gerçekleştirmekteyiz.

Bursa matbaa davetiye

Reklam, tanıtım, baskı veya basım işlerinde insanların günlük hayatlarında kullandıkları eşyalara logo yada firma adınızı yazarak marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Bu reklam kişilerin bu eşyaları uzun süre kullanacakları için logo, marka ve firma isminizi uzun yıllar unutmayacaklar. Her vakit size getirisi olacaktır. Bir viral reklam olarak da düşünebilirsiniz. Tabii reklam kadar da pahalı değil, hatta sadece bir kere ödeyecekseniz, hayat boyu kazanacaksınız. Matbaa işlerinde uygulanan basıma göre maliyet da değişiklik göstermektedir.

bursa matbaa

Fiyat genel olarak uygundur. Çoklu basımlarda maliyeti olduğunca indirmeye çalışıyoruz. Ne bastıracağınıza göre de değişiklik göstermektedir. Tüm fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilmek için internet sitemizde fiyatları kontrol edebilir ve canlı destek hattından sorabilirsiniz. Ziyaret edemeyecek durumdaysanız telefon numaramızdan bize ulaşıp ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Bursa Matbaa firmaları olarak sizler için bütün matbaa işlerinizi üstleniyoruz. Matbaa da bizden öncesinde hiçbir firmaya uğramanıza gerek kalmayacak. Maliyeti çok düşük olan reklam ve tanıtım için en çok kullanılan kartvizit bursa bölgesinde ve çevre illerde dağıtılarak iyi bir geri dönüş yakalamanızı sağlayacaktır.

Z0r.net matbaa hizmetleri ile ilgili bütün merak ettikleriniz internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefon numarasını arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.