E-Ticaret Paketleri

Pazaryeri entegrasyonu ve sınırsız XML alt yapısı ile internette satışa başlayın.

Paketleri Karşılaştırın

Eğer karar veremezseniz bizi arayın : 0850 304 9 822

E-Ticaret 1 E-Ticaret 2 E-Ticaret 3 E-Ticaret 4
Ücretlendirme 799₺/yıllık 1199₺/yıllık 1499₺/yıllık 1999₺/yıllık
Yenileme Ücreti 599₺ 999₺ 1299₺ 1799₺
Teknik Bilgiler
Ücretsiz Domain
Web Alanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Mail Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
SSL Let’s Encrypt Let’s Encrypt Comodo PositiveSSL Comodo PositiveSSL
DDos Güvenlik
Saldırı Güvenliği
Özel IP
Alt Domain
6000 TL’lik Gittigidiyor Mağaza
Kargo Entegrasyonları
Yurtiçi Kargo
MNG Kargo
PTT Kargo
Sürat Kargo
Aras Kargo
Ödeme Sistemleri
PayTR
İyzico
PayU
Moka
İPara
Mail Order
Kapıda Ödeme
Banka Havale/EFT
Tüm Bankalar Sanal Pos
Sanal Pazar Entegrasyonları
n11
Gittigidiyor
Hepsiburada
Amazon
Sanalpazar
EPTTAvm
Muhasebe Entegrasyonları
Logo Netsis
Derinsis
Paraşüt
Mikro Yazılım
Akınsoft
Nebim Muhasebe
Sentez Muhasebe
ERP12
Yazılım Özellikleri
Mobil Uygulama
Özel Tasarım 399₺ 399₺ 299₺ 299₺
Standart Ücretsiz Tema
Mobil E-Ticaret Sitesi
Responsive Tasarım
Ürün Yönetimi
Kategori Yönetimi
Marka Yönetimi
Nitelik Yönetimi
Ürün Yorum Yönetimi
Toplu Fiyat Güncelleme
Gelişmiş SEO Modülü
Toplu Mail
Toplu SMS (NETGSM)
Blog Modülü
Fatura/Fiş Yazdırma
İndirim/Kampanya Modülü
Bildirimler
XML/Excel Entegrasyonları
XML Dışarı Aktarma
XML İçeri Aktarma (Limitsiz)
Excel İçeri Aktarma (Limitsiz)
Excel Dışarı Aktarma
Bayilik B2B Sistemi
Bayilik Modülü
Bayi Grupları Oluşturma
Bayilere Özel XML
Genel Bilgiler
Personel Girişi
Gelişmiş Ayarlar
CSS & JS Tema Editörü
Revize Hakkı
Müşteri Destek
799₺/yıllık 1199₺/yıllık 1499₺/yıllık 1999₺/yıllık

En İyi Seçenekler

Bizi tercih eden yüzlerce firma arasında sizde yerinizi alın. Yüksek kaliteli hizmetimizden faydalanın.

En İyi
Fiyat Garantisi

Yüksek
Güvenlik

Yüksek
Performans

7/24
Destek

Neden z0r.net ?

Piyasada bulunan bir çok e-ticaret yazılımlarının eksikliklerini tespit edip müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak gerek fiyat, gerek ise sunulan özellikler olarak en üst seviye tasarım ve yazılımlar ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yaklaşık 5 yıllık e-ticaret tecrübemizi sizlere aktarıyor ve piyasada kalıcı olmanızı sağlıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Amazon, n11, hepsiburada, epttavm ve sanalpazar gibi bir çok pazaryeri ile entegreli çalışan bir sistem ile zamandan tasarruf edin ve günlük stok takibi, fiyat takibi yapma derdinden kurtulun.

Sınırsız XML

Sınırsız ürün ekleme ile dilediğiniz kadar toptancıdan aldığınız XML'leri gelişmiş XML modülümüz ile ücretsiz şekilde sitenize ekleyin. Günlük zamanlama ile sürekli güncel bir siteye sahip olun.

Muhasebe Programları

Bir çok muhasebe programı ile entegreli çalışan sistemimiz ile e-ticaret siteniz ve pazaryerlerinizle tam uyumlu halde çalışın.

Onay / Mesajlar

Hem kendi gelişmiş e-ticaret siteniz üzerinden hemde pazaryerlerinden siparişiniz geldiğinde sistem üzerinden onaylayın veya gelen sorulara cevap verin.

Özel Tasarlanan
Sektörel Demolar

10+'dan fazla farklı tasarımdan dilediğinizi seçin ve o tasarıma sahip olun. Demoları görüntülemek ve sorularınız için butona tıklayın.

E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri, alışveriş sitesi kurmak isteyen herkese çok büyük kolaylık sağlamaktadır. E ticaret sitesi, hazır e ticaret sitesi, ve hazır e ticaret paketleri ile hizmetinizdeyiz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak aslında yeni bir değişim trendi. Yeni kurulmuş yada kurulacak e-ticaret siteleri ne kadar modern yada ne kadar kullanışlı. Bu çok komplike bir iş olduğu kadar bir o kadar da uğraş, bilgi ve tecrübe gerektiren bir iş.

Online alışveriş sitesi kurmak için çok fazla para ve mesai harcamayın. Hazır kurulmuş e ticaret paketleri ile en kolay ve en hızlı şekilde sitenizi kurun. Online kitap satmak isterseniz hazır e ticaret paketlerimizi inceleyin. Seo uyumlu e ticaret paketleri ve mobil kullanıma uygun bu paketler ile siz sadece tasarımları belirleyin. Paketlerimizin tamamı kullanıcı odaklı olup müşterileriniz site içerisinde kaybolmadan aradığı ürüne hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

E-ticaret paketleri

Online alışverişe insanlar hala biraz kararsız ve çekingen yaklaşıyorlar. Hazır paketlerimiz sayesinde kurumsal bir hava yakalayıp sektöre girdiğiniz andan itibaren satış yapmaya başlayın. İnternet üzerinden alışverişlerde insanlar yemeklerini dahi online olarak sipariş veriyorlar. Sürekli gelişmekte olan bu sektörde sizde hazır e ticaret sitesi tasarımları ile yer alın. Çok büyük harcamalar yapmadan internetten satış yapabilir ve büyük gelirler elde edebilirsiniz.

E-Ticaret PaketleriÖzel e ticaret scripti ile istediğiniz tasarım e ticaret sitesine sahip olun. Sitemizde bulunan e ticaret sitesi fiyatları her sektöre uygun kullanışlı ve modern tasarımlar içermektedir.

E-ticaret paketleri hazır tasarımların yanında sizlerin istekleri doğrultusunda istediğiniz özel tasarım e ticaret paketleri de içermektedir. Sektöre yeni girecek girişimciler için hazır paketler sadece işlerine odaklanmalarını sağlayacak. Hazır paketlerde bulunan onlarca özellik sayesinde siz sadece satışlarınızı nasıl artıracağınızı düşünün. E ticaret sitenizi bir dükkan gibi düşünün. Dükkanınız ne kadar şık ne kadar modern ise müşterilerinizden geri dönüş o kadar çok olacaktır. Müşterilerinizi web sitenizde daha iyi ağırlamak ve memnun bırakmak için bu paketlere ihtiyacınız olacak. Tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.