Cloud Hosting

Web siteleriniz cloud yani bulut teknolojisi hızında

Ekonomik Cloud

 • 2 CPU İşlemci Çekirdeği
 • Limitsiz SSD Disk
 • 2 GB RAM
 • Limitsiz Trafik
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz E-Posta Alanı

Bireysel Cloud

 • 4 CPU İşlemci Çekirdeği
 • Limitsiz SSD Disk
 • 4 GB RAM
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Web Sitesi
 • Limitsiz E-Posta Alanı

Profesyonel Cloud

 • 6 CPU İşlemci Çekirdeği
 • Limitsiz SSD Disk
 • 6 GB RAM
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Web Sitesi
 • Limitsiz E-Posta Alanı

Eklentiler : Dedicated IP @ 10,55₺ – 1GB RAM @ 3,55₺ – 1 Core CPU @ 7,00₺

Neden Cloud Hosting

Yüksek ölçekli siteleriniz için paylaşımlı hosting limitlerini kaldırın yüksek sunucu maliyetlerinden kurtulun.

Cloud (Bulut) hosting son yıllarda son derece popüler bir hale gelen en yeni hosting servisidir. Cloud Hosting'in ana konsepti 'Böl ve Yönet' olarak özetlenebilir. Websitenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar Bulut denilen, birlikte uyum içerisinde çalışan bir dizi server üzerine bölüştürülmüş haldedir. Böylelikle herhangi bir server arızası durumunda downtime ihtimalini büyük oranda düşürmektedir.

Varnish Cache websitenizi yüzde bin oranına kadar hızlandırabilecek güçte bir web uygulamaları hızlandırıcısıdır. Genellikle içeriği fazla olan dinamik websiteleri için kullanılır. Yüksek trafiğe sahip Wikipedia gibi prestijli siteler, The New York Times, The Guardian, The Hindu, Corriere della Sera gibi online gazeteler, Facebook, Twitter, Vimeo, ve Tumblr gibi online medya ve içerik siteleri cloud teknolojisini kullanmaktalar. Top 10000 websitesinin ortalama 10'da biri bu teknolojiden yararlanmaktadır.

Ceph Storage kullanarak sizlere ölçeklenebilir, yüksek performanslı dosya sistemi sunmaktayız. Ceph size güvenilir dağıtık altyapısıyla bulut sistemlerine entegre olarak herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan dinamik data yönetimi sağlar.

Evet, ekstra ücret karşılığında edinebilirsiniz. Destek ekibimize ticket oluşturarak dedicated IP talep edebilirsiniz.

Evet. Paketinizde hali hazırda bulunan 'Çabuk Yükle' imkanı veriyoruz.

Evet, sizin cPanel hesaplarınızı kendi Cloud server'larımıza taşıyacağız.

Bir websitesi Hosting servisi alıyorsa, bu websitesi birden fazla (ki bu sayı yüzlerce olabilir) websitesine hizmet veren bir server üzerindedir. Bu yüzden RAM, CPU gibi kaynaklar server üzerindeki tüm domain'ler tarafından ortak kullanılır. Ancak Cloud Hosting yüksek trafikten doğacak sıkışıklıkları yönetmek için sınırsız imkan sunmaktadır. Cloud Hosting'de websiteniz yalnızca bir değil, tamamen bağlantılı birden fazla server üzerine konuşlandırılmaktadır. Websiteniz tek bir server'a bağımlı kalmaz. Eğer o server ulaşılmaz ise bile diğer uygun server'lar üzeriden veri aktarımı sağlanarak websiteniz çalışır durumda tutulmaktadır.

Bizim cloud hosting servisimiz yüksek güvenilirlik sunuyor. Güvenliğinizin sağlanması için Cloud sitelerinin otomatik olarak 3 mirror kopyasın birden çok cihazda saklıyor. Websiteniz kaynaklarını çok güçlü fiziksel networkten alan bir sanal ortamda bulunduruluyor.

8 GB RAM ve 8 cores işlemciye kadar ekleme yapabilirsiniz.

Cloud server'ınıza SSL yüklemek için destek ekibimzle temasa geçmeniz yeterli. Onlar sizin için yükleyeceklerdir.

Hayır, planınızda upgrade/downgrade imkanı bulunmamaktadır. Ancak, ekstra RAM ve CPU satın alabilirsiniz.

Cloud server'larını haftalık olarak biz yedeklemekteyiz. Eğer talebiniz olursa internet, veritabanı ve e-posta içeriğinizi bu yedeklerden geri oluşturabiliriz. Ancak bunun acil durum kurtarma prosedürü olarak kabul edilmesini ve kendi yedeklemelerinizi yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. cPanel kullanark yedeklemelerinizi yapabilirsiniz.

Yüksek Performans

Yüksek teknolojili Intel XEON E5 sunucularda farkı sizde hissedeceksiniz.

En İyi
Fiyat

Ücretsiz
SSL

Otomatik
CMS Kurulumu

7/24
Destek

Teknik Özellikler

Yazılım

 • Softaculous
 • Perl
 • Python 2.6.6
 • PHP 5.3/5.4/5.5/5.6/7.0/7.1

Database

 • MySQL Client 5.1
 • phpMyAdmin 4.6.6
 • MySQL admin tools
 • MSSQL Stored Procedures

Ek Yazılımlar

 • Zend Engine
 • Zend Optimizer
 • Zend Guard Loader
 • ionCube Loader

Güvenlik

 • Şifre korumalı klasörler
 • Hotlink Koruması
 • Virüs Koruma
 • Clam AV Antivirüs

Uzay yolculuğunda
Warp hızı

Yeni cloud (bulut) hosting servislerimiz, gelişmiş altyapısı, hızlı işlemcileri, yüksek performans gösteren depolama alanı ve tanımlanmış kaynak izolasyonlu hafızasıyla websitenizin tam da ihtiyacı olan performansı sunuyor. Tamamen entegre olan caching sistemimiz websitenizi optimize ederek içeriğini en hızlı şekilde yansıtıp ve dinamik taleplere daha etkili cevap vermesini sağlıyor.

Tüm Kalkanlar
Devrede

Cloud Hosting servisimiz dinamik provizyonlar ve yeterli mirroring ile güvenilirlikte çığır açıyor. Herhangi bir donanım probleminde, tüm siteler otomatik olarak başka bir servise aktarılarak aksama süresi olmadan çalışmaya devam edebilecek. Endüstride lider Ceph tabanlı depolama sistemi, otomatik aktarma özelliğiyle verilerinizin 3 farklı lokasyonda birden cok sürücüde saklanmasını garanti ediyor.

Cloud Hosting

Cloud hostingcloud servercloud vpslinux cloud server vb paketlerin fiyat ve özellikleri için adresimiz z0r.net. Ucuz barındırma çözümleri günümüzde popüler olan ürünlerdir, çünkü İnternet kullanan insanların sayısı arttıkça, web sitelerine ev sahipliği yapmak isteyenlerin miktarını da beraberinde getirmektedir. Tabii ki, web sitesi barındırma çoğu insanın heyecanlanacağı bir şey değildir; Bu nedenle çoğu insan web sitelerini hızlı ve kolay bir şekilde barındırmak için ucuz bir hosting firması ister.

İnsanların çoğunluğu, bunun yoldaki etkilerini düşünmüyor; temel olarak web sitelerini mümkün olan en kısa sürede çalışır duruma getirmek istiyorlar. Tabii ki, iyi bir hosting almak için çok para ödemenize gerek yok, ancak çoğu zaman ucuz hosting, kiminle gideceğinize bağlı olarak sizin için en iyi seçenek değil.

Sık sık ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız. Ne yazık ki, ucuz hosting çözümleri şirketleri kaliteli müşteri hizmetlerine ve genellikle güvenli olmayan Web sunucularına sahip olma ünlerini geliştirdi.

Cloud hosting

Bu nedenle, web siteniz her zaman saldırıya uğrama riski olacaktır. Ancak, ucuz bir barındırma şirketi ile gitmeye kararlıysanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli ipuçları ve bilgiler.

Unutmayın, herhangi bir ucuz hosting çözümüyle gitmeden önce, bir hosting firmasında tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmek çok önemlidir. Buna web sitenizin özellikleri, ihtiyaç duyacağınız İnternet programı programlama dili, veritabanı bağlantı özellikleri, e-posta adresleri, etki alanı adı, henüz ne kadar trafik beklediğiniz vb.

Tabii ki, barındırma şirketlerinin müşteri hizmetlerinin onlarla gitmeden önce ne kadar iyi olduğunu bilmenin tek yolu, kendileriyle iletişim kurmak veya müşterilerle ilgili yorumları okumaktır. Müşteri incelemelerini okumak muhtemelen en iyi seçenektir, çünkü birisini kendiniz aradığınızda, yolun aşağısında olacağından çok daha farklı bir deneyim yaşarsınız.

Örneğin, şirketi arayabilir ve satışı yapmaya çalışırken ilk aramanızda iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz; Ancak, onlardan en son duyduğunuz zaman olabilir. Ucuz bir hosting çözümleri yada cloud hosting şirketi gerçekten iddia ettikleri kadar güvenilir olup olmadığını bilmek için iyi bir kaporta olması gerekir.

Müşteri yorumları okumak, bunu yapmanın harika bir yoludur, çünkü aradığınız belirli bir şirketin mevcut veya geçmiş müşterileri olan ve ne kadar güvenilir olduklarını öğrenen kişilerin bilgilerini gireceksiniz. Özellikle barındırma şirketlerini incelemek için tasarlanmış pek çok site var ve bunları bulmak gerçekten fazla bir iş gerektirmiyor; sadece hızlı bir Google araması genellikle yeterli olacaktır. Daha detaylı aramalar yapmak istediğinizde cloudlinuxssd cloud serverfree cloud serverssd cloud olarak yapabilirsiniz.

Bulut barındırma

Bir başka hızlı ipucu: ne tür bir barındırmaya ihtiyacınız olduğunu, sanal bir özel sunucu veya paylaşılan barındırma olup olmadığını öğrenin. Buradaki spesifikasyonlara girecek zamanım olmasa da, sanal bir özel sunucunun (VPS) size barındırma sağlayıcınızın sunucusunda daha fazla yer verdiğini, daha güvenli olduğunu, ancak daha fazla para kazandırdığını unutmayın.

Cloud hostingTam zamanlı bir internet pazarlamacısıysanız ve online olarak çok fazla iş yapmayı planlıyorsanız, bu kesinlikle yatırım yapmayı düşünmek istediğiniz bir şey. Sonuç olarak, tüm hosting firmalarının eşit yaratılmadığı gerçeği var. En iyisini bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekir.

Açıkçası, eğer bir süper teknik değilseniz, muhtemelen ev sahipliği yapmak sizi heyecanlandırmaz; sitenizi online hale getirmek için yapmanız gereken sadece bir şey. En ucuz hosting çözümlerini en kısa sürede bulmak için bu ipuçlarını kullanın.