Blog

blogBlog bölümümüzde gerek projelerimiz gerek yaptığımız işler gerek ise sektörümüz ile alakalı tüm bilgi ve birikimimizi paylaşıyoruz. Blog bölümümüzde yeni yazılarımızdan haberdar olmak için bize mailinizi iletebilirsiniz. Haftalık olarak mail yolu ile yeni yazılarımızı ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Eğer hizmetlerimiz ile alakalı birşeyler arıyorsanız hizmetlerimiz sayfası üzerinden yaptığımız işlere yönelik açıklama ve fiyat listemize ulaşabilirsiniz.

Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, ‘kullanımı kolay’ internet uygulamalarını kullanarak maliyet tasarrufu sağlayabilir, insan hatalarını azaltabilir ve tedarik zincirindeki tüm taraflara daha hızlı ürün ve hizmet sunabilirsiniz. Baskı siparişi sürecini kolaylaştırmak isteyen işletmeler, pazarlama ajansları ve baskı şirketleri için web’den baskı çözümlerine her seviyede ulaşılabilir. Günümüzün pazar yerinde, tamamen satın alınmış çevrimiçi baskı tedarik sistemlerinden, baskı ihalelerinin ve uygulama yönetiminin tam kontrolünü sağlayan, kendiliğinden barındırılan çözümlere kadar seçim yapabilirsiniz.

Kurumsal baskı alıcısı için, baskı alımını online olarak gerçekleştirmenin ilk adımı, bireysel iş gereksinimleriniz için gereksinimleri listelemektir. Mevcut baskı tedarikçileriniz, bu gereksinimleri belirleme konusunda yardımcı olmalıdır. Kesintisiz bir baskı ihale süreci ile sonuçlanmak herkesin çıkarınadır.